Наши контакты:

+38 097 536 58 58

vadosantos@ukr.net

 

 

 

Автоломбард

1. Здійснюємо оцінку 2. Провіряємо ліквідність авто
в МРЕО
3. Приймаємо автомобіль на зберігання 4. Ви отримуєте гроші

Автоломбард. Автомобільний ломбард. Авто під заставу. Автозастава

Автоломбард. Автомобільний ломбард. Авто під заставу. Автозастава

Кредит під заставу автомобіля (автозастава, автоломбард, автомобільний ломбард) – це швидкий та зручний спосіб отримання грошових коштів для Ваших невідкладних потреб.

На відміну від кредиту в банку, отримання грошових коштів в нашому автоломбарді (автомобільному ломбарді) займає декілька хвилин.

За час роботи на ринку кредитних послуг нашими співробітниками напрацьований великий практичний досвід щодо надання кредиту під заставу автомобілів, завдяки якому ми пропонуємо один із найбільш вигідних умов (мінімальна процентна ставка/максимальна оціночна вартість) автозастави (автоломбарду) в Києві.

Якщо Ви вирішили скористатися послугами нашого автоломбарду (автомобільного ломбарду), тоді Вам достатньо подзвонити за телефонами в Києві:

(050) 352-53-72
(044) 361-39-99

Наші співробітники здійснять оцінку Вашого автомобіля та попередньо розрахують можливу суму кредиту та розмір платежів за ним.

Нова послуга! Кредит під заставу битого автомобіля та його повне відновлення. За час вирішення Вами фінансових питань, ми забезпечуємо Вам відновлення Вашого автомобіля.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання щодо роботи нашого автоломбарду (автомобільного ломбарду) Ви можете звернутися за вищевказаними телефонами.

Умови кредитування

  • Приймаємо легкові автомобілі української реєстрації, джипи, мікроавтобуси, а також автомобілі після незначного ДТП на ходу.
  • Не займаємося кредитними автомобілями.
Ставка всього 0,2%

Строки кредитування:

  1. Строк користування коштами починається в день їх видачі клієнту.
  2. Строк позики визначається повними календарними днями і встановлюється фіксовано від 7 до 30 календарних днів. Строки вказуються в договорі. Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку є перший за ним робочий день. У разі, якщо позичальник не може повернути кредит у визначений строк, можлива пролонгація. Для цього позичальник укладає з нами додатковий договір на необхідний йому термін. Додатковий договір украдається в останній день дії основного договору. Протягом 30 календарних днів після закінчення дії договору автоломбард не повертає стягнення на предмет застави.

Якщо Вами не повернено кредит: 

У випадку, якщо Вами не повернено кредит чи не укладено додаткового договору, вступає в дію пункт договору про «форс-мажорні обставини». В цей період власник зберігає всі права на автомобіль, але процент за користування кредитом зростає в два рази. Час повернення Вами кредиту – 30 календарних днів. Протягом цього часу позичальник може погасити заборгованість в автоломбардом і забрати автомобіль. Після закінчення 30 календарних днів ми маємо право продати Ваш автомобіль самостійно. Якщо після продажу автомобіля та погашення заборгованості за кредит (з урахуванням 19% комісійних за продаж) залишається різниця, то вона повертається власнику.

Зберігання автомобіля:

За час користування кредитом Ваш автомобіль зберігається у нас в охоронюваних боксах з відеоспостереженням та сигналізацією. Автомобілі опечатуються. Доступ у бокси можливий тільки після погашення кредиту.

Ставки по кредиту

Варіант Строки Проценти
1 30 днів 0,2
2 14 днів 0,47
3 7 днів 0,95


    Корисне про автоломбард

Яндекс.Метрика Rambler's Top100 G Analytics
сайт создан компанией