ВАЖНО:
нужна консультация -
звоните на
+38 097 536 58 58

Наши контакты:

+38 097 536 58 58

vadosantos@ukr.net

 

 

 

Безпечний автовикуп в Києві

Безпечний автовикуп в КиєвіНа сьогоднішній день найбільш швидким та ефективним продажем автомобіля являється автовикуп. Відкриваючи мережу інтернет ми стикаємося з великою кількістю реклами та безліччю компаній, які готові купити у вас автомобіль дорого як в Києві так і по всіх регіонах України.

Основною перевагою даного виду послуг є мінімальна затрата часу на укладання договору купівлі-продажу автомобіля, а також короткий термін отримання грошей за продаж свого авто. Серед такої великої кількості пропозицій перш за все вникає питання: до кого звернутися? Чи послуга автовикуп буде безпечною для продажу вашого автомобіля?

Наша компанія «Автовикуп Київ» забезпечить вам безпечний автовикуп в Києві із затратою мінімальною часу. Все що вам необхідно це звернутися до нас за вказаними номерами телефону. «Автовикуп Київ» надасть кваліфікованого експерта, який в зручний для вас час готовий здійснити технічний огляд та оцінку вашого автомобіля. За результатами проведеної експертбезизи ми зможемо оцінити кінцеву вартість авто.

Крім того, наші спеціалісти допоможуть вам оформити належним чином всі необхідні документи із забезпеченням юридичного супроводу процесу продажу автомобіля.

Скориставшись нашими послугами автовикуп в Києві вам більше не доведеться перечитувати велику кількість оголошень та телефонувати за сумнівними номерами. Враховуючи наш багаторічний досвід на автомобільному ринку ми гарантуємо вам безпечний та швидкий автовикуп та подальшу надійну співпрацю.

Ми готові викупити ваше авто в будь якому стані та будь якої марки. Здійснюємо:

  • викуп авто після ДТП;
  • автовикуп кредитних авто;
  • надаємо кредит під заставу автомобіля (автоломбард).

«Автовикуп Київ» реалізує свою діяльність тільки на законних підставах. Ми не проводимо укладання угод уразі виявлення незаконних документів на машину, перебитих номерних знаків чи автомобілів без української реєстрації. Водночас не здійснюємо викуп автомобілів, які на момент укладання договору перебувають в арешті або заставі.

Зателефонувавши до нас все, що вам необхідно вказати:

  • марку, модель та рік випуску авто;
  • стан, пробіг, об’єм двигуна та колір авто;
  • комплектація і тип коробки передач;
  • орієнтовну вашу ціну за авто.
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 G Analytics
сайт создан компанией